niedziela, 23 czerwca 2013

Liga Światowa!

Czy może byc coś gorszego od przegranej ukochanego zespołu? Czy kiedy człowiek jest pełen chęci i wiary musi popasc w natychmiastowy dół? Zachowujemy się przy tym jak człowiek z depresją, ktory chce szybko i bezboleśnie się zabic (no może jest to za dużo powiedziane) albo schowac przed światem do szafy niczym małe dziecko. To jest sport. Life is brutal. Tu jest się albo przegranym, albo wygranym.
Krytyka jest na porządku dziennym. Dla jednych jesteś guru, drudzy zmieszają Cię z błotem. Czy myślałeś/myślałaś kiedyś co muszą czuc zawodnicy? Co rodzi się w ich głowach? Co przeżywają? Nie? Dokładnie to samo co Ty gdy byłeś mały i nie dostałeś upragnionej zabawki.
Wiele razy zastanawiała mnie pewna rzecz, a mianowicie.. jak można tak bezpośrednio i dotkliwie krytykowac kogoś? Wszystko rozumiem, ale czytając wiele siatkarskich "fan pejdży" po meczach Polaków "uszy mi więdły" dosłownie i w przenośni. Prowadzicie strony? Ok. Nie wnikam w to, ale zastanówcie się nad tym co piszecie, nawet 1234567890 razy.
Po piątkowym meczu poleciały hejty na Zibiego. Musze się zgodzic.. Trener AA powinien Go już wielokrotnie ściągnąc z boiska, bo to widocznie nie był Jego dzień. Powinien postawic na Jarosza. Ale My możemy swoje myślec, mówic. Od razu w mojej głowie brzmi pewna piosenka: "ale to już było i nie wróci więcej.."
Każdy ma swoje teorie przed telewizorem. Postawcie się w roli trenera, który musi myślec trzeźwo w takich sytuacjach.
Dzisiejszy mecz to była sinusoida. Obejmowaliśmy prowadzenie by natychmiast je stracic. Nie doszliśmy do formy z przed roku. Wierzę w to, że dojdziemy, ale może byc już za późno. Wierzę też w to, że pojedziemy do Argentyny. Mamy szansę na wyjście z grupy, przynajmniej musimy byc dobrej mysli.
Na końcu moich wywodów chciałam pozdrowic Panią Ministrę, ktora wyszła na meczu w Warszawie po pierwszym secie, gdy przygrywaliśmy. Równiez pozdrawiam "kibiców" odsprzedających MASOWO bilety na kolejne spotkania Ligi Światowej...
Jesteście ch.......,  nie kibice!

Kibicujmy z całego serducha Naszym, bo warto, musimy im pokazac, że JESTEŚMY NAJLEPSZYMI KIBICAMI NA ŚWIECIE i nieważne czy wygrywają, czy przegrywają, PRAWDZIWI KIBICE SĄ Z NIMI NA DOBRE I NA ZŁE.


Miłego wieczoru :)!1 komentarz: